GibRa

to nasza odpowiedź na zapotrzebowanie rynku budowlanego na solidnych, kompleksowych wykonawców inwestycji budowlanych. Po połączeniu się kilku mniejszych polskich firm powstała spółka, która jest w stanie realizować najpoważniejsze inwestycje. Gibrę tworzą ludzie od lat związani z branżą budowlaną

Budownictwo ogólne oraz infrastrukturalne to obszary, w których działamy. Specjalizujemy się w budowie mieszkań, dróg, mostów oraz sieci inżynieryjnych. Dzięki odpowiednim zasobom sprzętowym i pracowniczym oraz dużemu doświadczeniu możemy się podjąć realizacji nawet bardzo dużych inwestycji.

Co nas wyróżnia?

Innowacyjność - Śledzimy i wprowadzamy u siebie nowości techniczne z branży budowlanej. Podejście do Klienta – Stawiamy na bliski i indywidualny kontakt, co naszym zdaniem jest kluczem do osiągnięcia satysfakcjonujących efektów współpracy. Strategia działania długofalowego – sukcesem dla nas jest nie tyle zdobycie, co utrzymanie Klientów. Dlatego też robimy wszystko, aby współpraca z nami okazała się dla Państwa satysfakcjonująca. Za zleconą nam inwestycję czujemy się w pełni odpowiedzialni. Nasi pracownicy to wysokiej klasy specjaliści posiadający doświadczenie i niezbędne do wykonywania powierzonych zadań uprawnienia. Z największą starannością dobieramy też współpracowników z grona zaufanych dostawców i podwykonawców. Podejmujemy szereg działań mających na celu zminimalizowanie negatywnego oddziaływania naszych prac na środowisko. Zapraszamy do współpracy – obsługujemy zarówno inwestorów publicznych i prywatnych jak i klientów indywidualnych.